sobota 15. března 2014

Avengers Undercover

Avengers UndercoverKdyž šestnáctým číslem poměrně otevřeně skončila série Avengers Arena, nechal se scénárista Dennis Hopeless slyšet, že to čtenáři mají brát jako první sérii u seriálu. A měl pravdu, protože  teenageři z Murderworldu se vrací v nové řadě Avengers Undercover.


*článek obsahuje spoilery k řadě Avengers Arena*

O co šlo? Záporák Arcade přenesel na svůj ostrov 16 náctiletých superhrdinů z různých týmů (Runaways, Avengers Academy…), kde po dobu třiceti dnů bojovali o holý život. Přeživší se vrátili do civilizace a přísahali, že co se stalo na ostrově, zůstane tajemstvím. Jenže Arcade měl v rukávu poslední eso a záznamy  zveřejnil…

Tam kde Arena skončila, Undercover plynule navazuje. Z Murderworldu se stala internetová senzace a každý z hrdinů se s nechtěnou popularitou vypořádává po svém. Skupinku sedmi přeživších následně svolá Anachronism, protože se stalo něco, s čím nikdo nepočítal. Jednomu z nich nejspíš přeskočilo a vyrazil zabít Arcada. „Tým“ tak chtě nechtě znova vyráží do akce.I když Arena nebyla takový hit jak jsem čekal, četla se velmi dobře a i Undercover zatím vypadá slibně. Pokud to je opravdu bráno jako druhá série, odpadá nutné představování postav (což bylo vzhledem k jejich céčkovosti v Areně nutností) a Hopeless se může plně věnovat příběhu. Plusem je i to, že se nemusí starat o 16 hrdinů a současné složení víc odpovídá klasické týmovce (hurá, zmizela otravná X-23). Pokud se vám Avengers Arena líbila, rozhodně Undercover vyzkoušejte.

Žádné komentáře:

Okomentovat